خبرگزاری ارک

جدیدترین اخبار سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، هنری

آخرین اخبار ورزشی، آذربایجان

آغاز عملیات اجرایی ساماندهی بوستان پروین

آغاز عملیات اجرایی ساماندهی بوستان پروین

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان از آغاز عملیات اجرایی ساماندهی بوستان پروین خبر داد و گفت: برای اجرای این پروژه پنج میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.

به گزارش ارک خبر:مهندس شهبازی اظهار کرد:عملیات اجرایی ساماندهی بوستان پروین شامل پیاده روسازی، مناسب‌سازی و نصب موانع ترافیکی است.

وی از بهره‌برداری پارکینگ طبقاتی عسکریه تا پایان سال‌جاری خبر داد و گفت: این پارکینگ در مجاورت بیمارستان عسکریه با ظرفیت ۲۲۰خودرو در حال احداث است.

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان ادامه داد: پروژه مشارکتی پارکینگ عسکریه با هزینه‌کرد ۳۰ میلیارد ریالی منطقه ۱۰ و تامین مابقی اعتبارات توسط بیمارستان، در حال احداث است و با توجه به تعداد زیاد مراجعه‌کنندگان به این بیمارستان و نیاز به پارکینگ، از پروژه‌های اصلی این منطقه بشمار می‌رود.

وی با بیان اینکه فاز دوم عملیات اجرایی پیاده روسازی خیابان‌های پروین و صباحی آغاز شده است، تصریح کرد: برای اجرای آن اعتباری افزون بر یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده که پیاده‌روسازی خیابان پروین با ۸۵۰ میلیون تومان اعتبار و خیابان صباحی با ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار انجام می‌شود.

شهبازی از اجرای بیش از نیم میلیارد تومان پروژه و اقدامات در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در یکسال گذشته در منطقه خبر داد و اظهار کرد: امروزه فعالیت‌های هر سازمان، آنچنان با فناوری اطلاعات و ارتباطات گره خورده که تفکیک قائل‌شدن و جداسازی آنها را تا حدودی غیرممکن می‌کند.

وی با بیان اینکه توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات مکمل رشد و شکوفایی سایر زمینه‌های فعالیت در شهرداری است، تصریح کرد: بهره‌گیری از فناوری‌ها از جمله نیازهای توسعه است، در این راستا منطقه ۱۰ در یکسال گذشته پروژه‌ها و اقدامات خوبی با محوریت واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات منطقه با همکاری سایر واحدها انجام داده است.

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان ادامه داد: از مهمترین اقدامات انجام شده با محوریت واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات می‌توان به اجرای یکپارچه و ارتقای کیفی سیستم نظارت تصویری در ساختمان‌های اداری و خدماتی منطقه، راه‌اندازی اتاق سرور و اجرای سیستم برق اضطراری در ساختمان خدمات شهری منطقه، ارتقای تجهیزات شبکه و همچنین  سیستم‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری کاربرانی و استانداردهای ایمنی و امنیتی اتاق سرور و ساماندهی و مستندسازی برق، شبکه، تلفن ساختمان‌های اداری و خدمات شهری منطقه در کنار سایر فعالیت‌های پشتیبانی اشاره کرد.

وی انتظارات شهرداری در بخش توسعه فناوری و ارتباطات را فراتر از وضعیت فعلی دانست و گفت: کاهش حضور مردم در شهرداری و ارائه خدمات به صورت الکترونیکی در بستر توسعه زیرساخت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری از اولویت‌های شهرداری بشمار می‌رود که تحقق ان باید با جدیت دنبال شود.

مطالب مشابه