خبرگزاری ارک

جدیدترین اخبار سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، هنری

آخرین اخبار ورزشی، آذربایجان

مستند زندگی شهدای شهرستان مرند تولید می شود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مرند از تولید مستند زندگانی شهدای این شهرستان به همت انجمن فیلم و عکس خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، مهران فرجی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرند، امروز در دیدار از خانواده ۳ شهید روستای مرکید شهرستان مرند ابراز داشت: امنیت و آرامش کشور مدیون مجاهدت ها و خون شهداست، در حالی که امروز کشورهای همسایه در آتش و خون غوطه ور هستند.

وی افزود: خانواده های شهدا تمام داشته های خود را فدای اسلام و انقلاب اسلامی کرده اند و جایگاه و ارزش آن ها در بین مردم بسیار والاست.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرند از مستندسازی زندگی شهدا خبر داد و ابراز داشت: مستند زندگی شهدای شهرستان مرند به همت انجمن فیلم و عکس شهرستان مرند تولید خواهد شد.

فرجی ادامه داد: در همین راستا، نماهنگ «پلاک گمنام» تولید انجمن فیلم و عکس شهرستان مرند در هفته دفاع مقدس از شبکه سهند پخش شد.

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مرند به اتفاق حجت الاسلام بهلول پورهمت ناشر و نویسینده فعال دفاع مقدس به نمایندگی از بنیاد شهید انقلاب اسلامی، از خانواده شهیدان محرم عباسی و صفرعلی سلامی همچنین خانواده شهید جاویدالاثر مرتضی باوفایی دیدار و گفتگو کردند.

لازم به ذکر است، شهید مرتضی باوفایی در عملیات بیت المقدس مفقودالاثر شده و شهید محرم عباسی در عملیات مهران و شهید صفرعلی سلامی نیز در عملیات کربلای ۵ به فیض شهادت نائل شدند.

مطالب مشابه