خبرگزاری ارک

جدیدترین اخبار سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، هنری

آخرین اخبار ورزشی، آذربایجان

  • ۲:۲۰ بعد از ظهر , ۰۷ خرداد ۱۳۹۹

دوره آموزشی رانندگی به روش تدافعی در شرکت گاز استان اصفهان برگزار گردید

دوره آموزشی رانندگی به روش تدافعی در شرکت گاز استان اصفهان برگزار گردید

به گزارش ارک خبر:به گزارش روابط عمومی، سخنگوی شرکت گاز استان اصفهان، هدف از برگزاری این دوره آموزشی را ایمنی ترافیک و رانندگی تدافعی در راستای اجرای دستورالعملHSE   در زمینه ایمن سازی ناوگان حمل و نقل شرکت عنوان کرد.

سید حسن موسوی گفت: در این دوره آموزشی تمامی رانندگان شرکت در بخش های تاکسیرانی ، اجرای طرح ها و امدادگران با کلیات اهمیت رانندگی به روش تدافعی آشنا شدند.

وی افزود: دراین دوره تعداد ۲۴۵ نفر از رانندگان شامل؛ ۱۰۰راننده جاری و ۱۴۵راننده پروژه ای حضور یافتند با عوامل موثر در تصادفات رانندگی آشنا شدند .

موسوی، گفت: محتوای این دوره شامل کلیات اهمیت رانندگی به روش تدافعی، مقررات عمومی رانندگی و آشنایی با مجموعه مقرارت راهنمایی و رانندگی ، انواع تصادفات و بررسی علل آنها، نکات ایمنی در رانندگی بازدید و بازرسی خودرو ، محورهای رانندگی و ویژگی های راننده بوده است  .

رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، در پایان سخنان خود افزود: امیدواریم این دوره آموزشی باعث فعالیت منظم و منطقی و سیستماتیک برای دستیابی به دانش نو،بهبود و ارتقای کیفیت ارائه خدمات به همکاران گرامی را به همراه داشته باشد.

لازم به ذکر است این دوره آموزشی بمدت ۲۴۵ نفر روز برگزار و در پایان به شرکت کنندگان گواهی نامه مربوطه اعطاء شد.

مطالب مشابه