خبرگزاری ارک

جدیدترین اخبار سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، هنری

آخرین اخبار ورزشی، آذربایجان

۳۰ میلیارد تومان پروژه در منطقه ۱۰ آماده بهره‌برداری است

۳۰ میلیارد تومان پروژه در منطقه ۱۰ آماده بهره‌برداری است  

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان گفت: حدود ۳۰ میلیارد تومان پروژه عمرانی، ورزشی و فرهنگی در این منطقه آماده بهره‌برداری است.

به گزارش ارک خبر مهندس شهبازی اظهار کرد:ایستگاه آتش نشانی شماره ۲۵ «ظفر» در محله اطشاران، مجموعه ورزشی روباز در محل پارک تمدن، خانه کودک استاد همایی در محله هفتون و خیابان هفت تیر حدفاصل خیابان پروین تا سپیده کاشانی آماده بهره‌برداری است.

وی با بیان اینکه در سال جاری ۲۸ پروژه در بخش‌های عمرانی، فرهنگی و ورزشی برای این منطقه در نظر گرفته شده که بخش عمده آن در محله‌های کمتر توسعه یافته تعریف شده است، گفت: برای اجرای این پروژه‌ها ۷۰ میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده است.

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان با اشاره به پروژه‌های مشارکتی در منطقه ۱۰ گفت: در این منطقه ۱۲۰۰ میلیارد تومان پروژه سرمایه گذاری وجود دارد که مهم‌ترین آن احداث بیمارستان فوق تخصصی پیوند اعضاء به همت جمع زیادی از پزشکان و خیران است.

وی با بیان اینکه منطقه ۱۰ بیشترین پروژه مشارکتی را در بین مناطق ۱۵ گانه دارد، افزود: ۲۵ پروژه مشارکتی فعال در سطح منطقه ۱۰ است که بخش عمده آن‌ها در حوزه ساخت و ساز و شهرسازی بوده در حالی که قابلیت‌های بیشتری در این منطقه وجود دارد و می‌توان پروژه‌هایی را که درآمدهای پایدار به همراه دارد برای منطقه تعریف کرد.

شهبازی ساماندهی حریم چشمه مرغاب و پروژه خیابان مصلی را از جمله پروژه‌های محرک توسعه در منطقه ۱۰ برشمرد و گفت: آزادسازی مسیر ورودی خیابان اطشاران از سمت اتوبان در دستور کار قرار گرفته و در این نقطه بلوار ۳۶ متری احداث خواهد شد که البته آزادسازی آن ۵۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

وی تاکید کرد: در یک سال اخیر در راستای تداوم نهضت خدمت رسانی و برقراری عدالت اجتماعی و توازن در ارائه خدمات شهری اقدامات گسترده‌ای انجام شده است.

مطالب مشابه