خبرگزاری ارک

جدیدترین اخبار سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، هنری

آخرین اخبار ورزشی، آذربایجان

دستگیری سارق چادر به سر با ۲۵ فقره سرقت

دستگیری سارق چادر به سر با ۲۵ فقره سرقت

به گزارش ارک خبر:فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از دستگیری یک سارق حرفه ای کابل برق در این شهرستان خبر داد و گفت: این سارق به ۲۵ فقره سرقت کابل و تجهیزات مخابراتی اعتراف کرده است.

سرهنگ “محمدرضا خدادوست” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت:در پی وقوع چند فقره سرقت کابل برق در مناطق مختلفی از شهر اصفهان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری ۱۷با تلاش های شبانه روزی و انجام اقداماتی خاص فردی را که با پوشش چادر زنانه اقدام به سرقت می کرد شناسایی کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: ماموران آن یگان با هماهنگی قضائی طی یک عملیات غافلگیرانه متهم ۴۰ ساله را در مخفیگاهش دستگیر و در بازرسی از محل یک پلاستیک کابل های تکه تکه شده و یک متر کابل کامل و مقداری سیم سوخته شده اماده فروش کشف کردند.

سرهنگ خدادوست تصریح کرد: متهم در بازجویی های صورت گرفته به ۲۵ فقره سرقت کابل و تجهیزات مخابراتی اعتراف و تحویل مراجع قضائی شد .

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان از شهروندان خواست: در صورت مشاهده بالارفتن فردی از ستون برق و یا حمل سیم برق توسط خودرویی حتما موضوع را به پلیس اطلاع دهید تا اقدامات لازم انجام شود.

مطالب مشابه