خبرگزاری ارک

جدیدترین اخبار سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، هنری

آخرین اخبار ورزشی، آذربایجان

آمادگی۱۲۰ پایگاه کمیته امداد امام خمینی (ره) در روز عید قربان

آمادگی۱۲۰ پایگاه کمیته امداد امام خمینی (ره) در روز عید قربان

به گزارش ارک خبر:مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اصفهان: ۱۲۰ پایگاه کمیته امداد در استان و شش جایگاه توزیع دام زنده و ذبح شرعی در شهر اصفهان آماده دریافت نذورات و قربانی خیران و نیکوکاران در عید سعید قربان است.

محمدرضا متین پور  مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان بابیان اینکه در سال گذشته مردم نیکوکار استان اصفهان بالغ‌ بر ۸۱۵ میلیون تومان به شکل نقد، دام و گوشت به مناسبت عید قربان به نیازمندان کمک کردند گفت: این نهاد امسال نیز برای تسهیل مشارکت مردم در امر خیر، احسان و قربانی برنامه‌هایی را در این عید فرخنده در نظر گرفته است.
به گفته وی تمام دفاتر کمیته امداد اصفهان در سطح استان در روز عید قربان از ساعت ۸ تا ۱۹ آماده دریافت نذورات و کمک‌های مردمی هستند.
متین پور با اشاره به اینکه در مجموع ۱۲۰ پایگاه روز عید قربان در سراسر استان اصفهان توسط این نهاد در سراسر استان دایر خواهد بود افزود: شش جایگاه توزیع دام زنده و ذبح شرعی در شهر اصفهان و تحت نظارت اداره کل دامپزشکی به‌ منظور تسهیل در تهیه و ذبح گوسفند برای خیران بر پا می‌شود.
وی با بیان اینکه گوشت قربانی که در اختیار این نهاد قرار می‌گیرد به شکل بهداشتی و اصولی بسته‌بندی می‌شود گفت: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته گوشت‌های نذری در کمترین زمان ممکن به دست نیازمندان تحت حمایت این نهاد خواهد رسید.
مدیرکل کمیته امداد اصفهان بابیان اینکه امکان کمک و مشارکت غیرحضوری برای همشهریان اصفهانی نیز فراهم‌شده است گفت: مردم نیکوکار اصفهان می‌توانند با شماره‌گیری کد #۰۳۱*۱*۸۸۷۷* از تلفن همراه، تماس با تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷ از کلیه خطوط ارتباطی و مراجعه به پایگاه اینترنتی emdad.ir به نیازمندان همشهری خود کمک کنند.
گفتنی است آدرس جایگاه‌های توزیع دام زنده و ذبح شرعی کمیته در شهر اصفهان به شرح زیر است:
خیابان آیت اله کاشانی، ابتدای خیابان جامی، کمیته امداد منطقه ۲ اصفهان

خیابان شیخ طوسی شرقی، خیابان فجر ۲، جنب پمپ‌ بنزین

انتهای خیابان زینبیه شمالی –به‌طرف جاده حبیب‌آباد – بعد از پمپ‌بنزین ۱۱۰ – مرکز خرید دام
خوراسگان – انتهای خیابان سلمان- کشتارگاه سابق
سپاهان شهر – بلوار شاهد – جنب مجموعه ورزشی ولایت

خیابان ارتش – کوچه آرش (شماره ۲۸) – کمیته امداد منطقه سه اصفهان

مطالب مشابه