خبرگزاری ارک

جدیدترین اخبار سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، هنری

آخرین اخبار ورزشی، آذربایجان

۲ نمایشگاه آرایشی بهداشتی و سلامت و ورزش در اصفهان برگزار می‌شود

همزمان با هفته اول مرداد ماه؛

۲ نمایشگاه آرایشی بهداشتی و سلامت و ورزش در اصفهان برگزار می‌شود همزمان با هفته اول مردادماه، ۲ نمایشگاه تخصصی آرایشی و بهداشتی و سلامت، ورزش و تغذیه در اصفهان برگزار می‌شوند.

به گزارش ارک خبر: ۲ نمایشگاه تخصصی آرایشی و بهداشتی و سلامت، ورزش و تغذیه از جمله رویدادهای نمایشگاهی غیرتجاری و اجتماعی ـ فرهنگی به شمار می‌روند که در دوره‌های گذشته موفق شده‌اند بسیاری از نیازهای مخاطبان خود را پاسخ دهند.

هشتمین نمایشگاه تخصصی صنایع و محصولات بهداشتی، آرایشی و پوست و مو یکی از دو نمایشگاه تخصصی است که از یکم تا چهارم مردادماه و در فضایی به مساحت ۴۵۰۰ مترمربع برپا می‌شود.

در این نمایشگاه ۵۵ شرکت فعال در زمینه‌های تولید و پخش لوازم آرایشی و بهداشتی، تولید تجهیزات آرایشی و بهداشتی، خدمات زیبایی، مراقب زیبایی، آموزشگاه‌های مرتبط با این بخش، واردکنندگان لوازم آرایشی و بهداشتی و شرکت‌های داروسازی حضور خواهند داشت.

از جمله مهمترین برندها و شرکت‌های حاضر در هشتمین نمایشگاه تخصصی صنایع و محصولات بهداشتی، آرایشی و پوست و مو می‌توان به اهورا پخش، کیمیا پخش، آرمیت مهر، رخ‌آرا، شکوفامهر و به‌آرا اشاره کرد که از استان‌های اصفهان، تهران و کرمانشاه در نمایشگاه امسال حضور یافته‌اند.

در کنار این نمایشگاه، هفتمین نمایشگاه تخصصی سلامت، ورزش، تغذیه و خدمات وابسته برگزار می‌شود که توانمندی‌های فعالان این بخش به ویژه در زمینه باشگاه‌های ورزشی، هیئت‌های ورزشی، تجهیزات ورزشی، استخرها، مکمل‌های ورزشی، موسسات تغذیه و لاغری و رژیم، تفریحی، بازی و سرگرمی و فروشگاه‌های ورزشی را به نمایش می‌گذارد.

این نمایشگاه ۱۸۰۰ مترمربع وسعت خواهد داشت و ۴۰ شرکت را از استان‌های اصفهان و خراسان رضوی گرد هم جمع‌ خواهد کرد. از جمله مهمترین مشارکت‌کنندگان این نمایشگاه می‌توان به باشگاه فولاد مبارکه سپاهان، باشگاه ذوب‌آهن، هیئت آفرود، هیئت جودو، آرمان‌اسپرت، وورتکس و کوک‌شو اشاره کرد.

افزایش تعداد مشارکت‌کنندگان، افزایش متراژ واگذاری، استقبال کیفی‌تر و حضور تعداد بیشتری از برندها، از جمله ویژگی‌های نمایشگاه امسال به شمار می‌رود که آن را برای مخاطبان و علاقمندان جذاب‌تر می‌کند.

گفتنی است؛ علاقمندان به بازدید از ۲ نمایشگاه آرایشی بهداشتی و سلامت و ورزش در اصفهان می‌توانند از ساعت ۱۷ تا ۲۳ روزهای یکم تا چهارم مردادماه به محل برپایی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان مراجعه کنند.

مطالب مشابه