خبرگزاری ارک

جدیدترین اخبار سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، هنری

آخرین اخبار ورزشی، آذربایجان

کنسرسیوم صنعت و انرژی آذربایجان شرقی در طرح های کلان ورود کند

ارک خبر- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی، فعالیت کنسرسیوم صنعت و انرژی در استان آذربایجان شرقی را قابل توجه دانست و گفت: انتظار می رود این کنسرسیوم در پروژه های کلان ملی و بین المللی نیز به صورت جدی ورود داشته باشد .
کنسرسیوم صنعت و انرژی آذربایجان شرقی در طرح های کلان ورود کند
به گزارش ایرنا، علی جهانگیری روز چهارشنبه در نشست با اعضای کنسرسیوم صنعت و انرژی آذربایجان شرقی افزود: خوشبختانه از سال ۱۳۹۶ شاهد همگرایی شرکت های بزرگ بخش صنعت و انرژی در استان بودیم که نتیجه آن تشکیل «کنسرسیوم صنعت و انرژی» بود و امروز شکل گیری این مجموعه توسط بخش خصوصی اقدام ارزنده ای است که باید ارج نهاده شود.
وی با اشاره به نقش تاثیرگذار بخش خصوصی در ایجاد اشتغال پایدار گفت: هر یک قرارداد این کنسرسیوم به معنای ایجاد اشتغال و ارزش افزوده در استان و این مهم برای ما بسیار حائز اهمیت است .
وی از کارآفرینان به عنوان بازوان اصلی توسعه پایدار کشور نام برد و یادآوری کرد: کارآفرینان توسعه را در کشورها تسهیل می کنند و از این رو ما نیز در کنار کارآفرینان و تولیدکنندگان خواهیم بود و در مسیر حل مشکلات و همراهی های مورد نیاز در خدمت فعالان تولید، صنعت و خدمات هستیم.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به جنگ اقتصادی علیه کشورمان گفت: امروز دیگر مدل های جنگ تغییر کرده است؛ یک روز با تفنگ و رو در رو با ما می جنگیدند اما امروز در جنگ نرم از طریق فضای مجازی و حتی از راه های اقتصادی در حال جنگ هستیم .
جهانگیری ادامه داد: در جنگ سخت مشخص است که دشمن از چه مسیرهایی می خواهد به ما حمله کند اما در جنگ نرم ما باید در خاکریز های مختلفی و با نگاه سنجیده تری حضور داشته باشیم.

مطالب مشابه