خبرگزاری ارک

جدیدترین اخبار سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، هنری

آخرین اخبار ورزشی، آذربایجان

نمایش موزیکال « حیدربابایا سلام » در تبریز روی صحنه می رود

ارک خبر- نویسنده و کارگردان تبریزی گفت: اجرای نمایش موزیکال «حیدربابایا سلام» از ۲۸ آذر در مجتمع فرهنگی هنری ۲۹ بهمن تبریز به روی صحنه می رود.
نمایش موزیکال « حیدربابایا سلام » در تبریز روی صحنه می رود
به گزارش ایرنا، عبدالحسین لاله روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران در محل کافه تئاتر مجتمع ۲۹ بهمن موسسه الف افزود: تهیه کنندگی این نمایش موزیکال به عهده محسن خدابنده بوده و بازیگران شاخص این نمایش محمدعلی نوروش اوغلی، بهرام ملکی، شهرام خزرایی، لیلا انعامی و سیما عظیمی هستند.
وی گفت: موضوع نمایش همان موضوع شعر استاد شهریار است که دراین نمایش، سه مرحله کودکی و میانسالی و پیری استاد شهریار را بعد از ۲۷ سال دوباره به تصویر کشیده ایم.
نویسنده و کارگردان نمایش حیدربابایا سلام ادامه داد: این نمایش حالت فولکلوریک و نوستالژی دارد و سعی داریم فرهنگ غنی خودمان را دوباره نشان دهیم.
وی با اشاره به تلفیق موسیقی و تئاتر در این اجرا ، گفت: حدود ۷۵ نفر عوامل اجرایی این نمایش هستند.
وی اظهار داشت: ۵۰ نفر از این عوامل را بازیگران، ۲۰ نفر گروه موسیقی و مابقی را عوامل پشت صحنه تشکیل می‌دهد.
لاله یادآوری کرد: در این نمایش حسن انعامی و ناصر کمالی به عنوان آهنگساز، بابک هلال، شاهرخ مدقالچی، صادق جدیری، افشین حسنی به عنوان گروه موسیقی و رضا باقری، محمدرضا جدیری و سینا نویدی به عنوان خواننده حضور دارند.
محسن خدابنده، تهیه کننده نمایش حیدربابایا سلام نیز در این نشست با اشاره به نقش رسانه ها در حمایت از هنرمندان، تداوم این حمایت ها را خواستار شد .
وی اعلام کرد: این نمایش پس از اجرا در تبریز در شهرهای اردبیل، تهران و سپس در آذربایجان و ترکیه نیز به روی صحنه می رود.
نمایش موزیکال حیدربابایا سلام از ۲۸ آذر به مدت ۱۰ روز از ساعت ۱۹ در مجتمع فرهنگی، هنری الف به روی صحنه می رود.

مطالب مشابه