خبرگزاری ارک

جدیدترین اخبار سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، هنری

آخرین اخبار ورزشی، آذربایجان

سرمربی ماشین سازی:در نیم فصل دوم بازیکن داخلی جذب می کنیم

ارک خبر- سرمربی ماشین سازی تبریز با بیان اینکه مشکل فعلی تیم، نبود بازیکن تاثیر گذار است، گفت: در نیم فصل دوم به دلیل شرایط اقتصادی به دنبال بازیکن داخلی خواهیم بود و اگر مجبور شویم از گزینه خارجی نیز استفاده خواهیم کرد.
سرمربی ماشین سازی:در نیم فصل دوم بازیکن داخلی جذب می کنیم
به گزارش ایرنا، محمد رضا مهاجری عصر دوشنبه در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل استقلال تهران عنوان کرد: امروز از حضور هواداران پر شور تبریزی در ورزشگاه بنیان دیزل تشکر و قدردانی می کنم که در طول بازی چندین بار تیم ماشین سازی را به بازی برگرداندند.
مهاجری با اشاره به چندین موقعیت بوجود آمده توسط بازیکنان تیمش افزود: خوشبختانه امروز مقابل تیم پر آوازه استقلال چهار بار خلق موقعیت کردیم که با بازی خوب رحمتی، دروازه بان این تیم، به در بسته برخوردیم و نتوانستیم به گل دست یابیم.
سرمربی تیم ماشین سازان یادآوری کرد: از تیم داوری در این بازی راضی هستم و در مورد صحنه مشکوک به پنالتی بهتر است کارشناسان داوری نظر بدهند ولی در کل داوری خوب بود.
وی در مورد جذب بازیکن در نیم فصل لیگ برتر فوتبال نیز اظهار داشت: ما به دلیل نبود بازیکن امروز نتوانستیم بازی را به نفع خودمان تمام کنیم و مجبور شدیم که از بازیکنان مصدوم استفاده کنیم و در این راستا با موافقت مدیریت باشگاه قصد داریم بازیکن داخلی، به دلیل شرایط اقتصادی و ارزی کشور، جذب کنیم، ولی اگر در جذب بازیکن داخلی دست مان بسته باشد از گزینه های خارجی استفاده خواهیم کرد.
تیم ماشین سازی با نتیجه تساوی مقابل استقلال تهران با ۱۱ امتیاز در رده یازدهم و تیم استقلال تهران با ۱۵ امتیاز دررده ششم جدول لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور جای گرفتند.

مطالب مشابه