خبرگزاری ارک

جدیدترین اخبار سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، هنری

آخرین اخبار ورزشی، آذربایجان

در ماه مبارک رمضان پارکینگ‌های هسته مرکزی شهر تا ساعت ۲۴ باز است

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان:

در ماه مبارک رمضان

پارکینگ‌های هسته مرکزی شهر تا ساعت ۲۴ باز است

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان از سرویس دهی پارکینگ‌های هسته مرکزی شهر تا ساعت ۲۴ در ماه مبارک رمضان خبر داد و اعلام کرد: شرکت اتوبوسرانی اصفهان نیز در اوقات منتهی به اذان ظهر و مغرب، تعداد ناوگان خود را تقویت می‌کند تا در این ایام سرویس دهی بهتری به شهروندان داشته باشد.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، علیرضا صلواتی اظهار کرد: هر ساله با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، حجم ترافیک عصرگاهی افزایش می‌یابد، زیرا شمار بسیاری از شهروندان قصد دارند تا قبل از اذان مغرب خود را به مقصد برسانند و همین امر تمرکز حجم ترافیک در ساعات خاصی از روز را افزایش می دهد.

وی افزود: در این راستا ناوگان اتوبوسرانی در اوقات منتهی به اذان ظهر و مغرب تعداد ناوگان خود را تقویت می‌کند تا خدمات بهتری به شهروندان ارایه دهد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان ادامه داد: در این ایام همچنین پارکینگ‌های هسته مرکزی شهر تا ساعت ۲۴ باز است و پلیس راهور نیز در اوقات اوج ترافیک، نیروهای خود را افزایش داده و تدابیر خاصی را برای کنترل وضعیت ترافیکی اعمال می کند.

وی یادآور شد: در شب های قدر نیز اتوبوسرانی اصفهان به منظور جابه جایی شهروندان به مکان های برگزاری مراسم لیالی قدر، سرویس دهی های ویژه ای از میادین اصلی شهر انجام خواهد داد.