خبرگزاری ارک

جدیدترین اخبار سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، هنری

آخرین اخبار ورزشی، آذربایجان

رویداد استارتاپی «اکسیر» با محوریت گردشگری در تبریز برگزار می‌شود

ارک خبر- معاون فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی از برگزاری رویداد استارتاپی «اکسیر» با محوریت گردشگری از پنجم تا هفتم اردیبهشت ماه خبر داد.

احد حاجی بلند در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی، با اشاره به محورهای اصلی رویداد استارتاپی اکسیر که به مناسبت بزرگداشت و ایفای نقش فعال جهاددانشگاهی در رویداد تبریز ۲۰۱۸ برگزار می‌شود، اظهار کرد: گردشگری تاریخی و فرهنگی، گردشگری سلامت و درمان، اکوتوریسم و گردشگری روستایی، گردشگری تجاری و صنعتی، فروش صنایع دستی و سوغات محورهای رویداد استارتاپی اکسیر هستند.

وی از برگزاری پیش رویداد اول در قالب کارگاه ایده‌پردازی در ۱۶ اسفند ماه سال گذشته خبر داد و گفت: پیش رویداد دوم نیز در قالب کارگاه تیم سازی، ۲۹ فروردین ماه سال جاری، ساعت یازده و نیم الی ۱۴، در محل سینمای دانشگاه تبریز برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه شرکت در کارگاه تیم سازی رایگان و برای تمامی اقشار آزاد است، خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان جهت ثبت نام در رویداد استارتاپی می‌توانند با حضور در ساختمان جهاد دانشگاهی – معاونت فرهنگی واقع در دانشگاه تبریز به صورت حضوری و یا با مراجعه به سایت اینترنتی evand.com/events/exir ثبت نام کنند.

مطالب مشابه