خبرگزاری ارک

جدیدترین اخبار سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، هنری

آخرین اخبار ورزشی، آذربایجان

تولید و اشتغال ۲ برکت حمایت از کالای ایرانی/ همه موظف به تحقق شعار سال هستیم

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان:

مدیرکل بنیاد شهید استان اصفهان مطرح کرد
تولید و اشتغال ۲ برکت حمایت از کالای ایرانی/ همه موظف به تحقق شعار سال هستیم
ارک خبربه نقل ازفارس:مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان گفت: خرید کالای ایرانی برکات خوب بسیار زیادی را برای ما در بر خواهد داشت، نخست اینکه به تولید ما کمک خواهد کرد و سپس به اشتغال ما کمک می‌کند.

داریوش وکیلی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان، با اشاره به انتخاب شعار «حمایت از کالای ایرانی» توسط مقام معظم رهبری اظهار کرد: مقام معظم رهبری گفتند شعار امسال «حمایت از کالای ایرانی» است و همه مردم و مسؤولان موظف‌اند که اطاعت کنند و به سمت و سوی خرید کالای ایرانی حرکت کنیم.

وی افزود: خرید کالای ایرانی برکات بسیار زیادی را برای ما در بر خواهد داشت؛ نخست اینکه به تولید ما کمک خواهد کرد و سپس به اشتغال کمک می‌کند و با توجه به اینکه یکی از بزرگ‌ترین معضلات ما اشتغال جوانان است اگر کالای ایرانی خریداری کنیم قطعاً فرصت اشتغال را در کشور بیشتر می‌کنیم و از این فرصت پیش آمده استفاده بیشتری می‌بریم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان در خصوص تحقق این شعار در حیطه کاری خود گفت: ما نیز از روز نخست کاری به همه کارکنان تأکید کردیم که هر کالایی که در این اداره خریداری می‌شود ایرانی باشد تا بتوانیم در برکاتی که کالای ایرانی به همراه دارد شریک باشیم.

وی در پایان تاکید کرد: آن طرف قضیه را نیز باید در نظر گرفت که باید به سمت کیفیت بیشتر کالاها حرکت کنیم تا کالای ایرانی با کالاهای خارجی رقابت کند و این موضوع می‌تواند بهترین ارمغان سال ۹۷ برای مردم باشد.

مطالب مشابه