خبرگزاری ارک

جدیدترین اخبار سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، هنری

آخرین اخبار ورزشی، آذربایجان

  • ۲:۴۹ بعد از ظهر , ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

استقلال در تبریز متوقف شد

ارک خبر- دیدار تیم های گسترش فولاد تبریز و استقلال تهران از هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال با نتیجه یک بر یک به پایان رسید.
استقلال در تبریز متوقف شد
به گزارش ایرنا، ‌این بازی عصر چهارشنبه از ساعت ١٧ و با حضور بیش از ٢ هزار تماشاگر در ورزشگاه بنیان دیزل تبریز برگزار شد.
در دقیقه ۱۱ نیمه اول این دیدار شاگردان شفر با ارسال توپ از جناح راست توانستند توسط علی قربانی گلزنی کنند و با وجود تلاش بازیکنان گسترش فولاد این نیمه با نتیجه یک بر صفر به سود تیم مهمان پایان یافت .
در دقیقه ۹ نیمه دوم این دیدار، شاگردان کریمی با انجام یک بازی سرعتی و زیبا توانستند توسط رضا خالقی گل تساوی این بازی را بدست آورند و در ادامه هر دو تیم چندین موقعیت گل به دست آوردند که به ثمر ننشست و این بازی با نتیجه یک بر یک خاتمه یافت.
در این بازی محمد جواد محمدی و داریوش شجاعیان از تیم استقلال و آندو و عزیز معبودی از تیم گسترش کارت زرد گرفتند.
همچنین در طول بازی پیمان بابایی دقیقه ۶٠ با سید احمد موسوی و سید محسن حسینی دقیقه ٨٠ با سامان نریمان جهان و خرم الحسینی دقیقه ٨٩ با آندرانیک تیموریان از تیم گسترش و بابا تیام دقیقه ۶٢ با جابر انصاری و فرشید اسماعیلی دقیقه ۶٣ با نایدونوف و امید نورافکن دقیقه ٨١ با سرور جباروف از تیم استقلال تعویض شدند.
تیم داوری این دیدار را موعود بنیادی فر به عنوان داور وسط و حسن یوسفی و مهدی عالیقدر به ترتیب کمک اول و دوم و سعاد وفا پیشه داور چهارم و محمود رفیعی به عنوان ناظر داوری بر عهده داشتند.
تیم گسترش فولاد تبریز با تساوی امروز مقابل استقلال ٣۶ امتیازی شد و در رده دهم باقی ماند و تیم استقلال با ۴٨ امتیاز و یک بازی بیشتر نسبت به ذوب آهن با تفاضل گل بیشتر بطور موقت به رده دوم جدول لیگ برتر جام خلیج فارس صعود کرد.

مطالب مشابه