خبرگزاری ارک

جدیدترین اخبار سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، هنری

آخرین اخبار ورزشی، آذربایجان

آخرین اخبار

برگزاری هفتمین کنفرانس بین المللی توسعه پایدار و عمران شهری در اصفهان /رونمایی از کارخانه ریسباف گنجینه میراث صنعتی

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان:

۲۳ تا ۲۵ آذرماه سال جاری برگزار می شود؛

برگزاری هفتمین کنفرانس بین المللی توسعه پایدار و عمران شهری در اصفهان /رونمایی از کارخانه ریسباف گنجینه میراث صنعتی

هفتمین کنفرانس بین المللی توسعه پایدار و عمران شهری به منظور توسعه، بهسازی، بازسازی، باززنده سازی و بازآفرینی در مناطق و سکونت گاه‌ها و بافت‌های ناکارآمد طی ۳ روز از ۲۳ تا ۲۵ آذرماه سال جاری  باهمت شهرداری اصفهان برگزار می شود.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، کنفرانس توسعه پایدار و عمران شهری در شش محور اصلی ارائه  تعریف جامع از توسعه پایدارف شناخت چالش ها و ارائه راهکارها، نقش شهرسازی معماری و ساخت در توسعه پایدار، نقش حمل و نقل در توسعه پایدار و تاثیر ان بر مهار توسعه پیرامونی شهرها،نقش مدیریت منابع انرژی اب، محیط زیست و فناوری های نوین در توسعه پایدار شهری و نقش اقتصاد شهری و مدیریت سرمایه های شهری در توسعه شهر برگزار می شود.

وزیر راه و شهرسازی و معاونان وی و  رییس سا زمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری،از مهمانان ویژه این کنفرانس هستند، همچنین شهردار اصفهان از  سخنران این کنفرانس خواهد بود ، علاوه بر این افراد، ریاست پژوهشکده سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور میهمان کنفرانس خواهد بود و اساتیدی از دانشکده شهرسازی دانشگاه صنعتی دورتموند نیز از سخنرانان این کنفرانس خواهند بود.

در هفتمین کنفرانس بین المللی توسعه پایدار و عمران شهری سفیر کشور سنگال و پژوهشگرانی از کشورهای آلمان، بوسنی، چین و هند نیز حضور خواهند داشت.

همچنین از کارخانه ریسباف به عنوان  ارزشمندترین یادگار میراث صنعتی اصفهان در هفتمین کنفرانس بین المللی توسعه پایدار و عمران شهری رونمایی می شود.

گفتنی است؛ حامیان برگزاری هفتمین کنفرانس بین المللی توسعه پایدار و عمران شهری در اصفهان وزارت راه شهرسازی، شرکت مادر تخصصی عمران و بهسازی شهر اصفهان، معاونت شهرسازی و معماری شهرداری، اداره کل شهرسازی استان اصفهان، شهرداری اصفهان و سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری اصفهان، دانشگاه دانش پژوهشان ،دانشگاه هنر  و سازمان میراث فرهنگی کشور می باشد.

مطالب مشابه