خبرگزاری ارک

جدیدترین اخبار سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، هنری

آخرین اخبار ورزشی، آذربایجان

آخرین اخبار

برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان همزمان با سراسر کشور در استان اصفهان

پایگاه خبری ارک خبر-اصفهان:

برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان همزمان با سراسر کشور در استان اصفهان

این آزمون طی روزهای پنجشنبه ۲۰ و جمعه ۲۱ مهرماه علاوه بر برگزاری در حوزه دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) در شهرستان کاشان نیز در دو نوبت برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان، امیر زاغیان رییس اداره مقررات ملی ونظام مهندسی اداره کل راه وشهرسازی گفت:  این آزمون در رشته های معماری ،شهرسازی، عمران ،تاسیسات برق ، تاسیسات مکانیکی ،نقشه برداری و ترافیک در کلیه صلاحیت ها و با حضور تقریبی ۹۰۰۰ نفر، همزمان با سراسر کشور در حوزه دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان ( خوراسگان ) و شهرستان کاشان در دونوبت صبح و عصر برگزار می گردد .

زاغیان اظهار داشت: در این دوره از آزمون و در راستای رفاه حال داوطلبین گرامی و کاهش سفرهای درون استانی، برای نخستین بار بطور همزمان این آزمون در شهرستان کاشان نیز برگزار می شود.

وی متذکر شد: ارائه کارت ورود به جلسه به همراه یک عدد کارت شناسایی معتبر الزامی بوده و مطابق دستورالعمل اجرائی آزمون های ورود به حرفه مهندسان و همانگونه که در ذیل کارت ورود به جلسه به کلیه داوطلبان اطلاع رسانی گردیده است آزمون به صورت کتاب باز بوده و داوطلبان علاوه بر استفاده از کتابهای همراه خود صرفا اجازه استفاده از ماشین حساب و جزوه های همراه خود را دارند و استفاده از رایانه شخصی، تبلت و سایر وسایل الکترونیکی، میز نور، شیشه، کاربن و سایر وسایل مشابه ممنوع می باشد.

گفتنی است در برگزاری این آزمون همراه داشتن هرنوع لپ تاپ ، تلفن همراه ،ساعت های هوشمند، سایر وسایل غیرمجاز و نیز نشستن داوطلبان بر روی زمین ممنوع و مصداق تقلب می باشد و جهت رفاه حال داوطلبین مطابق دوره های قبل ارائه سرویس ایاب و ذهاب از دو مبدا پل بزرگمهر و فلکه احمد آباد راس ساعت ۶ صبح پیش بینی گردیده و موقعیت زیرحوزه های دانشگاه در وبگاه سازمان نظام مهندسی ساختمان موجود می باشد

مطالب مشابه