خبرگزاری ارک

جدیدترین اخبار سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، هنری

آخرین اخبار ورزشی، آذربایجان

آخرین اخبار

عضو شورا: طرح ساماندهی دستفروشان در کرج کلید خورد

‌‌‌‌‌پایگاه خبری ارک :
دکتر میرابراهیم صدیق روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این طرح با همکاری شهرداری کرج ، سازمان میادین میوه وتره بار و خدمات شهری آغاز شده است.
وی ادامه داد: در مراحل اجرایی مناطق یک ، 3، 6، 7و 8 شهرداری کرج به واسطه تعداد بالای دستفروشان در این مناطق اقدام به جمع آوری بساط دستفروشان کردند.
صدیق اظهار داشت: جلسات مشترکی با پیگیری شورای شهر برگزار شد و اتاق اصناف استان البرز نیزپای کار آمد و مقرر شد در مناطق یاد شده زمین هایی برای ایجاد بازارچه برای دستفروشان اختصاص یابد.
عضو شورای شهرستان کرج افزود: قرار است پیمانکارانی با مراجعه به شهرداری و سازمان میادین میوه و تره بارقرارداد ساخت بازارچه امضا کنند و برای دستفروشان بازارچه و غرفه بسازند.
وی گفت: با توجه به معضل به وجود آمده ، تصمیم گرفته شد که اسفند ماه امسال از ناهنجاری هایی که دستفروشان در معابراصلی شهر و پیاده رو ها ایجاد می کنند، جلوگیری شود .
عضو شورای شهر کرج از دستفروشان خواست با مراجعه به اتاق اصناف استان البرز و سازمان میادین شهرداری کرج برای تهیه غرفه مراجعه و نام نویسی کنند.
وی افزود: امیدواریم شهروندان کمک کنند تا امسال بتوانیم ایام پایانی سال خیابان های آرام و امنی برای تردد خانواده ها داشته باشیم.
صدیق گفت: همچنین شهرستان فردیس به عنوان پایلوت ساماندهی دستفروشان اختصاص یافته که از اوایل هفته آینده این اقدام اجرایی خواهد شد.
7410/ 6155 خبرنگار: مژگان السادات سجادی** انتشار دهنده : محمد عزیزپور

مطالب مشابه